+48 77 439 77 29
EU

Jesteście zabiegani i zupełnie nie macie czasu na spędzenie go z dziećmi? Nasze SPA da wam prawdziwą okazję do zwolnienia i przeżycia pięknych chwil razem, całą rodziną. Doświadczony i profesjonalny personel naszego Kinder SPA w przepięknych wnętrzach otoczy Was prawdziwie vipowską opieką. Każdy członek rodziny znajdzie odpowiedni zabieg Spa dla siebie, także małe księżniczki!

 
 


 JUNIOR SPA
 CZEKOLADOWY MASAŻ PLECÓW    50zł


Relaksacyjny masaż wykonany ciepłą czekoladą. Aromat unoszący się w powietrzu wspaniale wpływa na samopoczucie dziecka, jak również możliwość posmakowania ciałka.


1.Masaż.

2.Czekolada na gorąco z bitą śmietaną.KARMELOWY MASAŻ CIAŁA   60zł

Relaksacyjny słodki masaż masełkiem o zapachy karmelowym. Nawilża skórę i wprawia w dobry nastrój.


1.Masaż.

2.Słodka niespodzianka.

 
 

MALINOWY MASAŻ CIAŁA  60zł

Masaż wykonany na aromatycznej masce owocowej, która przenosi dzieci w świat owocowych przyjemności.


1.Masaż.

2.Mus malinowy

 

BANANOWY MASAŻ CIAŁA  60zł

Aromatyczny masaż o zapachu banana wykonany na specjalnej bananowej masce, która nawilży skórę i wprawi w dobry nastrój pociechę.

  

MANICURE KSIĘŻNICZKI  30zł

Delikatny masaż dłoni i baśniowe kolory oczarują każdą księżniczkę.

 


1.Masaż dłoni.

2.Malowanie paznokci.

 


UWAGA!   Dzieci i młodzież mogą korzystać ze Spa tylko i wyłącznie po wcześniejszym doborze odpowiedniego zabiegu przez personel Spa. W przypadku dzieci w wieku do 16 lat wymagana jest pisemna zgoda rodzica bądź prawnego opiekuna. Zgodę należy podpisać przed zabiegiem w recepcji Spa. Rodzic powinien osobiście przyprowadzić dziecko do Spa, podpisać oświadczenie, iż wyraża zgodę na przeprowadzenie zabiegu, a następnie po skończonym zabiegu odebrać dziecko.