Nastrojowa Restauracja

"Dębowy Gościniec"

Z pięknym tarasem i widokiem na las serwuje przepyszne śniadania, obiady i kolacje z daniami kuchni polskiej. Nasz Szef Kuchni dba o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Otwarte:

  • Poniedziałek - Piątek 14:00 - 22:00
  • Sobota - Niedziela 13:00 - 22:00

Deser szefa kuchni

Po obfitym posiłku warto spróbować deseru. Za Naszą specjalność Goście uważają Parfait Chałwowe- czyli przepyszny deser w postaci mrożonego kremu.

"Od wejścia robi wrażenie miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie. Polecam też desery rekomendowane przez Szefa kuchni. "

Barbara | facebook.com


Catering

Jeśli nie masz pomysłu lub czasu by przygotować przyjęcie dla Twoich gości, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nasza bogata oferta cateringowa pozwoli zaspokoi wszystkie, nawet te najbardziej wymagające podniebienia. Załoga hotelu z największą starannością przygotuje dla Ciebie pyszną ucztę. Oprócz menu, oferujemy również wypożyczenie zastawy stołowej. 

Zamów już teraz dania z dowozem pod wskazany adres lub odbierz osobiście w Hotelu Dębowe Wzgórze.

Chata grillowa

Poza przyjęciami w klasycznych wnętrzach, proponujemy alternatywę – świętowanie w całorocznej Chacie Grillowej o niewątpliwie rustykalnym klimacie.

Otoczona naturą, drewniana, zadaszona chata grillowa, oferuje do 40 miejsc przy drewnianych, biesiadnych stołach.

Uwielbiane przez Naszych Gości, imprezy w stylu grillowym, mogą odbyć się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem przy blasku kominka.

Chata Grillowa swym wystrojem i klimatem zachwyca każdego uczestnika towarzyskich spotkań, biesiad grillowych czy imprez okolicznościowych połączonych z zabawami karaoke.

Bajlandia

Ulubionym miejscem dzieci w Naszym hotelu jest bawialnia znajdująca się tuż przy Restauracji. Dzięki temu rodzice mają chwilę wytchnienia przy kawie, gdy ich pociechy bawią się w najlepsze. Bajlandia jest bezpieczną konstrukcją z tunelami i zjeżdżalniami do basenów wypełnionych kolorowymi kulkami. Przywiązujemy ogromną wagę do zadowolenia dzieci i ich rodziców podczas pobytu w Hotelu.

Zapraszamy do kontaktu

Organizacja wesela, imprezy rodzinnej, bądź firmowej, rezerwacji stolika

Dębowe Wzgórze

Twój hotel SPA w górach

Pokrzywna 48
48-267 Jarnołtówek

+48 77 439 77 29
+48 664 962 147

rezerwacja@debowewzgorze.eu

Nagrody i certyfikaty

footer