Klimatyczna Restauracja

"Dębowy Gościniec"

Z pięknym tarasem i widokiem na las serwuje przepyszne śniadania, obiady i kolacje z daniami kuchni polskiej. Jesteśmy członkami Szlaku Kulinarnego Opolski Bifyj i krzewimy dziedzictwo kulinarne regionu.

Znakomte śniadania

Każdego ranka serdecznie zapraszamy na śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Śniadanie serwujemy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 7:00 - 10:00
Sobota - Niedziela 8:00 - 11:00


Kuchnia polska

Nasz Szef Kuchni dba o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Restauracja otwarta w godzinach:
Poniedziałek - Piątek 14:00 - 21:30
Sobota - Niedziela 13:00 - 21:30

Chata grillowa

Całoroczna chata grillowa w rustykalnym klimacie. Otoczona naturą, drewniana, zadaszona chata z klimatycznym kominkiem, oferuje do 40 miejsc przy drewnianych, biesiadnych stołach.Swym wystrojem i klimatem zachwyca każdego uczestnika towarzyskich spotkań, biesiad grillowych czy imprez okolicznościowych połączonych z zabawami karaoke.

Napoje, koktajle, wino

Nasza obsługa posiada dużą wiedzę w zakresie miksologii, baristyki oraz sommelierstwa. Przyrządzimy pyszne drinki, zarówno światowe klasyki jak i koktajle wg autorskich receptur. Dobierzemy odpowiednie wino, czy zaparzymy aromatyczną kawę. Proponujemy także piwa rzemieślnicze z lokalnych browarów.

Catering

Przygotujemy dla Ciebie pyszną ucztę

Jeśli nie masz pomysłu lub czasu by przygotować przyjęcie dla Twoich gości, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zamów już teraz dania z dowozem pod wskazany adres lub odbierz osobiście w Hotelu Dębowe Wzgórze.

Zapraszamy do kontaktu

Organizacja wesela, imprezy rodzinnej, bądź firmowej, rezerwacji stolika

Dębowe Wzgórze

Twój hotel SPA w górach

Pokrzywna 48
48-267 Jarnołtówek

+48 77 439 77 29
+48 664 962 147

rezerwacja@debowewzgorze.eu

Nagrody i certyfikaty

footer