+48 77 439 77 29

MASAŻE RELAKSACYJNE

ABHYANGA 

Ajurwedyjski masaż całego ciała ciepłym olejem sezamowym, silnie detoksykujacy o działaniu niezwykle relaksującym, korzystnie wpływającym na wszystkie funkcje organiczne ciała.

140 zł

Czas trwania zabiegu: 60 min


LOMI-LOMI

Tradycyjny masaż hawajski całego ciała na bazie ciepłych olejów,  ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego.

140 zł

Czas trwania zabiegu: 60 min


SHIRODARA

Ajurwedyjski masaż głowy polegający na jednostajnym polewaniu czoła strumieniem oleju. Masaż wspomaga pamięć i koncentrację, Rozluźnia stres, zapobiega bezsenności i zmęczeniu psychicznemu.

160 zl

Czas trwania zabiegu: 60 min

 


 

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Odprężający masaż  ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym.

80 zł/ 140 zł

Czas trwania zabiegu: 30/ 60 min


 

MASAŻ MISAMI TYBETAŃSKIMI 

To specjalne wydobywania dźwięków z mis ułożonych na ciele i dzwonków tybetańskich usuwających napięcia mięśniowe i blokady energetyczne.

120zł

Czas trwania zabiegu: 60 min


 

 

MASAŻE TERAPEUTYCZNE

MASAŻ KLASYCZNY 

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od potrzeb klienta może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający.

60 zł/ 120 zł

Czas trwania zabiegu: 30/ 60 min

 


MASAŻ STÓP 

        60 zł

Czas trwania zabiegu: 30 min

 


MASAŻ TWARZY

80 zł

Czas trwania zabiegu: 30 min

 


 
UDVARTANA
Wywodzący się z ajurwedy masaż silnie detoksykujący, polecany szczególnie przy cellulicie oraz przy kuracjach odchudzających. Zabieg ten pobudza krażenie krwi, wygładza nierówności skóry i działa jak peeling.

150 zł
Czas trwania zabiegu: 60 min

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masaż bańką chińską uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwieksza ukrwienie tkanek dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry.
55zł/ 100 zł
Czas trwania zabiegu: 30/ 60 min


 
 
MASAŻE AROMATERAPEUTYCZNE

CYNAMONOWA POKUSA 

Relaksacyjny masaż, który przywraca równowage skóry, poprawia krążenie krwi; również polecany przy problemach z cellulitem i przy zabiegach oczyszczających.

70 zł/ 110 zł

Czas trwania zabiegu: 30/ 60 min


ORIENTALNY PORANEK 

Energetyzujący masaż, który usuwa zmęczenie, rozluźnia napięte tkanki, umożliwia osiągnięcie pełnej relaksacji. Przywraca głębokie odprężenie i ożywia ciało.

70 zł/ 110zł

Czas trwania zabiegu: 30/ 60 min


 

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.