+48 77 439 77 29
EU

STREFA SPA

SPA & WELLNESS w Dębowym Wzgórzu to miejsce ze swoistym charakterem, pełne pozytywnych emocji i harmonii. Podczas specjalnie dobranych ceremonii czerpiących źródło z sił natury można doznać pełnego ukojenia i wyciszenia. Jeśli jesteś zmęczony ciągłą pracą, stresującym życiem, a Twoje ciało i dusza potrzebują zastrzyku pozytywnej energii i profesjonalnej pielęgnacji odwiedź Nas już dziś. Specjalnie dla Państwa strefa SPA dostępna w godzinach: 13:00 - 21:30 (PONEDZIAŁEK-PIĄTEK) 9:00 - 21:30 (SOBOTA - NIEDZIELA I ŚWIĘTA).


RESTAURACJA

,,Dębowy Gościniec'' to prawdziwe serce Wzgórza. Orginalnie stylizowana restauracja kusi znakomitą kuchnią, eleganckimi wnętrzami i kameralną atmosferą. Propozycja kulinarna po brzegi wypełniona Polskimi specjałami pozwoli trafić w indywidualne gusta każdego klienta.
 

CHATA GRILLOWA

Wśród szerokiej infrastruktury hotelowej powstała całoroczna CHATA GRILLOWA, która swym wystrojem i klimatem zachwyca każdego uczestnika towarzyskich spotkań, biesiad grillowych, imprez okolicznościowych połączonych z zabawami karaoke.Dodatkowo wyposażona została w sprzęt audiowizualny umożliwiający projekcje filmów, zdjęć jak i też prowadzenia małych firmowych szkoleń.Dla uprzyjemnienia pobytu Naszych Gości całorocznie serwujemy dania grillowe.

BAJLANDIA

Wszystkich najmłodszych gości  w wieku od 3 do 12 lat zapraszamy do Krainy Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Zamknięty plac zabaw na "Dębowym Wzgórzu" to podróż w bajkowe miejsce dla Państwa pociech.  W trakcie pobytów  weekendowych organizujemy  opiekę wykwalifikowanej animatorki, której usługa dla Gości hotelowych jest bezpłatna. Podczas organizowanych zabaw dla dzieci, rodzice i opiekunowie dzieci mogą skorzystać z innych atrakcji naszego hotelu.
Do dyspozycji dzieci:
Strefa kulek
Strefa plastyczna
Strefa zabawek
Dodatkowo Nasz zamknięty pokój zabaw umożliwia organizację przyjęcia urodzinowego dla każdego malucha, czyniąc ten dzień niezapomnianym. Gwarantujemy zadowolenie i uśmiech na twarzach Waszych dzieci.
Bajlandia pozwoli na spożytkowanie energii każdego dziecka a dorosłym na chwilę zasłużonego relaksu.

PLAC ZABAW

Zapraszamy wszystkie dzieci do bezpiecznej i ekscytującej zabawy na świerzym powietrzu.  Na placu zabaw wasze pociechy moga bawić się m.in. na huśtawkach, zjeżdżalniach i w piaskownicy. Dodatkowym atutem jestbliskośc tarasu restauracyjnego, który stwarza rodzicom możliwość obserwacji pociech w połaączeniu z odpoczynkiem.
 
 
BUS HOTELOWY
Hotel posiada busa, którym goście za niewielką opłatą mogą przyjechać na imprezę hotelową lub zwiedzać położone w okolicy atrakcje. Więcej informacji o przewozie pod numerem telefonu: 77 439 77 29