Nastrojowa Restauracja

"Dębowy Gościniec"

Z pięknym tarasem i widokiem na las serwuje przepyszne śniadania, obiady i kolacje z daniami kuchni polskiej. Nasz Szef Kuchni dba o to, aby posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i wykwintnie podane. Bogate menu oraz specjały naszej kuchni zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Dla rezerwacji powyżej 12 osób proponujemy wybór menu okolicznościowego. W przypadku wyboru menu z karty, doliczane jest serwisowe w wysokości 10% od wartości rachunku.

Otwarte:

  • Poniedziałek - Piątek 14:00 - 22:00
  • Sobota - Niedziela 13:00 - 22:00
  • W piątki i Soboty BAR czynny do godziny 23:00

Deser szefa kuchni

Po obfitym posiłku warto spróbować deseru. Za Naszą specjalność Goście uważają Parfait Chałwowe- czyli przepyszny deser w postaci mrożonego kremu.

"Od wejścia robi wrażenie miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie. Polecam też desery rekomendowane przez Szefa kuchni. "

Barbara | facebook.com


Chata grillowa

Poza przyjęciami w klasycznych wnętrzach, proponujemy alternatywę – świętowanie w całorocznej Chacie Grillowej o niewątpliwie rustykalnym klimacie.

Otoczona naturą, drewniana, zadaszona chata grillowa, oferuje do 40 miejsc przy drewnianych, biesiadnych stołach.

Uwielbiane przez Naszych Gości, imprezy w stylu grillowym, mogą odbyć się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem przy blasku kominka.

Chata Grillowa swym wystrojem i klimatem zachwyca każdego uczestnika towarzyskich spotkań, biesiad grillowych czy imprez okolicznościowych połączonych z zabawami karaoke.

Bajlandia

Ulubionym miejscem dzieci w Naszym hotelu jest bawialnia znajdująca się tuż przy Restauracji. Dzięki temu rodzice mają chwilę wytchnienia przy kawie, gdy ich pociechy bawią się w najlepsze. Bajlandia jest bezpieczną konstrukcją z tunelami i zjeżdżalniami do basenów wypełnionych kolorowymi kulkami. Przywiązujemy ogromną wagę do zadowolenia dzieci i ich rodziców podczas pobytu w Hotelu.

Zapraszamy do kontaktu

Organizacja wesela, imprezy rodzinnej, bądź firmowej, rezerwacji stolika

Dębowe Wzgórze

Twój hotel SPA w górach

Pokrzywna 48
48-267 Jarnołtówek

+48 77 439 77 29
+48 664 962 147

rezerwacja@debowewzgorze.eu

© 2024
Hotel Dębowe Wzgórze
footer