+48 77 439 77 29

BAJLANDIA

Wszystkich najmłoszych gości  w wieku od 3 do 12 lat zapraszamy do Krainy Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Zamknięty plac zabaw na "Dębowym Wzgórzu" to podróż w bajkowe miejsce dla Państwa pociech.  W trakcie pobytów  weekendowych organizujemy  opiekę wykwalifikowanej animatorki, której usługa dla Gości hotelowych jest bezpłatna. Podczas organizowanych zabaw dla dzieci, rodzice i opiekunowie dzieci mogą skorzystać z innych atrakcji naszego hotelu.

Dla osób odwiedzających Nasz hotel, bądź restaurację opłata za cały czas spędzony z animatorką wynosi 5 zł od dziecka

Do dyspozycji dzieci:

  • Opieka animatorki w wybrane dni
  • Strefa kulek
  • Strefa plastyczna
  • Strefa zabawek

Dodatkowo Nasz zamknięty pokój zabaw umożliwia organizację przyjęcia urodzinowego dla każdego malucha, czyniąc ten dzień niezapomnianym. Gwarantujemy zadowolenie i uśmiech na twarzach Waszych dzieci.

Bajlandia pozwoli na spożytkowanie energii każdego dziecka a dorosłym na chwilę zasłużonego relaksu.


PLAC ZABAW

Zapraszamy wszystkie dzieci do bezpiecznej i ekscytującej zabawy na świeżym powietrzu. Na placu zabaw Wasze pociechy mogą bawić się m.in. na huśtawkach, zjeżdżalniach i w piaskownicy. Dodatkowym atutem jest bliskość tarasu restauracyjnego, który stwarza rodzicom możliwość obserwacji pociech w połączeniu z odpoczynkiem.

[ ZAMKNIJ, OK ]

Strona używa ciasteczek (cookies). Wyrażam zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami mojej przeglądarki. Zgadzam się, zamknij tą informację.